باورنیوز

باورنیوز اولین رسانه الکترونیکی دانشگاهی برای تمام فصل ها و نسل ها

باورنیوز

باورنیوز اولین رسانه الکترونیکی دانشگاهی برای تمام فصل ها و نسل ها

مجله دانشگاهی باور نیوز
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
بایگانی
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

۳۱ مطلب در تیر ۱۳۹۳ ثبت شده است

سه شنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۶:۵۰ ب.ظ

موضع تاسف بار دبیر کل سازمان ملل

موضع تأسف برانگیز دبیرکل سازمان ملل در قبال اوضاع فلسطین در نشست خبری مشترک با نتانیاهو: فلسطین خشونت را کنار بگذارد و اسرائیل را به رسمیت بشناسد/ شلیک موشک از غزه متوقف شود// با ابراز تاسفات فراوان عوض اینکه سازمان ملل به اشغال پایان دهد و غاصبین را از سرزمین های اشغالی بیرون بریزند از فلسطینیان می خواهند غاصبین و اشغالگران را به رسمیت بشناسند این یعنی مقاومت باید با قدرت فلسطین را آزاد کند.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ تیر ۹۳ ، ۱۸:۵۰
جمعی از نویسندگان
دوشنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۵۴ ق.ظ

آماده همکاری با مقاومت هستیم

سید حسن نصرالله: آماده همکاری با مقاومت فلسطین برای به شکست کشاندن تجاوزات صهیونیست ها هستیم/ حزب الله در کنار مقاومت غزه است// ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد غسان علیان فرمانده تیپ گولانی (نیروی ویژه ارتش) بر اثر جراحات وارده به هلاکت رسید/ نفوذ نیروهای مقاومت به شهرک صهیونیست نشین «نتیفی هعساراه» و درگیری شدید با صهیونیستها/ شمار شهدای فلسطینی از مرز 500 شهید گذشت؛ مجروحان: 3150 تن/ شورای امنیت سازمان ملل پس از نشست فوق العاده، تنها به ابراز تاسف نسبت به کشتار مردم غزه بسنده کرد/ کشته شدن 4 نظامی صهیونیست در پی انفجار بمب/ اسارت یک نظامی صهیونیست/ پارلمان رژیم صهیونیستی: غزه را یهودی نشین میکنیم.
۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ تیر ۹۳ ، ۱۰:۵۴
جمعی از نویسندگان
يكشنبه, ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۴۳ ب.ظ

دموکرات تر از جنتی وجود ندارد

ره پیک معاون اجرایی شورای نگهبان درگفتگوی تفصیلی با خبرگزاری ها گفت: دموکرات تر از آیت الله جنتی ندیده ام/ سخنگوی شورای نگهبان بزودی انتخاب می شود/ برخی افراد 8 جلد پرونده قطور در شورا دارند/ صلاحیت هاشمی در انتخابات92 مشابه دیگران بررسی شد// هجمه گسترده به آیت الله جنتی نشان از رادمردی و استکبار ستیزی و هوشیاری مثل زدنی ایشان است.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ تیر ۹۳ ، ۱۴:۴۳
جمعی از نویسندگان
يكشنبه, ۲۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۳۳ ب.ظ

برداشت غیر قانونی دولت تایید شد

قادری در گفتگو با خبرگزاری ها گفت: کمیسیون بودجه مجلس "برداشت غیرقانونی دولت از صندوق توسعه ملی" را تأیید کرد// داشته باشید فعلا بدون شرح است.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ تیر ۹۳ ، ۱۴:۳۳
جمعی از نویسندگان
شنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۱۵ ب.ظ

تمدید بی حاصل

وین/بیانیه مشترک ظریف و اشتون: تا ۲۴ نوامبر (سوم آذر) برنامه اقدام ژنو را تمدید می کنیم/پیشرفت های ملموسی در برخی از موضوعات داشتیم اما هنوز فاصله قابل توجهی درباره برخی موضوعات اساسی باقی مانده است.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ تیر ۹۳ ، ۱۲:۱۵
جمعی از نویسندگان
جمعه, ۲۷ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۵۶ ب.ظ

تحولات ۲۰ رمضان فلسطین

در پی شروع حمله زمینی صهیونیست ها به وقوع پیوست هلاکت یک نظامی صهیونیست به ضرب گلوله تک تیراندازان مقاومت/ 7 نظامی صهیونیست براثر انفجار تله انفجاری به شدت مجروح شدند/ شمار شهدای حمله زمینی اسرائیل به 17 تن رسید؛ یک کودک 5 ماهه در بین شهدا دیده می شود.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ تیر ۹۳ ، ۱۴:۵۶
جمعی از نویسندگان
جمعه, ۲۷ تیر ۱۳۹۳، ۰۵:۱۱ ق.ظ

آغاز حمله زمینی صهیونیست ها

رژیم اشغالگر قدس ساعاتی پیش حمله زمینی به غزه را آغاز کرد.
۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ تیر ۹۳ ، ۰۵:۱۱
جمعی از نویسندگان
پنجشنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۲۰ ب.ظ

دل نگرانی انگلیسی ها برای جاسوسی

گزارش مجلس عوام انگلستان درباره نفوذ در ایران: تعطیلی سفارت انگلیس، کار جمع آوری اطلاعات در ایران را مختل کرد// واقعا به جز جاسوسی این سفارت خانه های بی خاصیت دولت های غربی خاصیت دیگری دارند؟ وقتی ما تحریم هستیم و مبادله ای نیست تجارتی نیست این خانه های شیطان چه نقش دیگری می توانند در کشور ما داشته باشند به جز شناسایی نقاط ضعف ما و تشدید کردن فشارهایشان؟
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ تیر ۹۳ ، ۱۵:۲۰
جمعی از نویسندگان
پنجشنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۰۸ ب.ظ

اعتراف جالب

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا: مشکل آمریکا انقلاب ایران است که امتداد جهانی یافته و منافع واشنگتن را تهدید می کند// حق مطلب را ادا کرده و حقیقت را بیان نموده است و الا مسأله هسته ای و حقوق بشر و ... بهانه ای بیش نیست/ انقلاب اسلامی ابهت پوشالی آمریکا را شکسته و هژمونی راه انداخته است و سردمداران استکبار جهانی از این می ترسند که همه کشورها متوجه شوند آمریکا ببر کاغذی بیش نیست و به طبل خالی بودن آن پی ببرند و یک حرکت جهانی هماهنگ با انقلاب اسلامی رخ بنماید.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ تیر ۹۳ ، ۱۳:۰۸
جمعی از نویسندگان
دوشنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۵۶ ب.ظ

خطاهای فرهنگی جبران پذیر نیست

امام خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت یازدهم فرمودند: مسائل غزه واقعاً مصیبت بار است و رژیم صهیونیستی با سوء استفاده از غفلت دنیای اسلام، این فجایع را مرتکب می شود/ فجایع غزه باید دولت ها و ملت های اسلامی را به خود بیاورد/ خطاها و اشتباهات فرهنگی به راحتی قابل جبران نیست/ ضروری است در عرصه فرهنگی سیاستهای نظام به درستی درک و اِعمال شود/ تغییر مسیر فرهنگ از چارچوب نظام اسلامی انتظام فکری و هویت واقعی جامعه را بر هم خواهد زد.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ تیر ۹۳ ، ۲۲:۵۶
جمعی از نویسندگان