باورنیوز

باورنیوز اولین رسانه الکترونیکی دانشگاهی برای تمام فصل ها و نسل ها

باورنیوز

باورنیوز اولین رسانه الکترونیکی دانشگاهی برای تمام فصل ها و نسل ها

مجله دانشگاهی باور نیوز
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
بایگانی
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

۴ مطلب در مهر ۱۳۹۷ ثبت شده است

چهارشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۷، ۰۷:۳۵ ق.ظ

جمال خاشقچی رسوایی بزرگ برای آمریکا

جمال خاشقچی نویسنده منتقد سعودی در روز روشن با سلام و چاک سلامتی وارد کنسولگری عربستان در استانبول می شود و دیگر بر نمی گردد رسانه های جهان جنجال به پا می کنند و آمریکا هم مجبور می شود نیم نگاهی به مسأله به این بزرگی بیاندازد و در نهایت سعودی متقاعد می شود دست از انکار بردارد و به پلیس ترکیه اجازه دهد وارد کنسولگری گردد. جنازه خاشقچی قطعه قطعه شده و یا در اسید حل گردیده زیاد جای مناقشه نیست به هر حال جنایت هولناکی صورت گرفته است و آمریکا و عربستان بصورت مشترک در مخمصه قرار گرفته اند و هر اسمی روی این جنایت بگذارند در افکار عمومی تاثیر چندانی نخواهد گذاشت و جنایت های قبلی و بعدی شان، این مساله را تحت تاثیر نخواهد گذاشت.


امید است همین موضوع اضمحلال جنایتکاران آمریکا و سعودی و دیگر همپالگی آنها را به دنبال داشته باشد و همین که امروز افکار عمومی جهان متوجه جنایات این جرثومه های فساد شده اند دستاوردی بزرگ است.


#خاشقچی

#آمریکا

#آل_سعود

#میرجاوه


🇮🇷 @bavarnews

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ مهر ۹۷ ، ۰۷:۳۵
جمعی از نویسندگان
يكشنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۸ ق.ظ

اگر راست می گویید از ماکو شروع کنید

واکاوی پرونده علمی فائزه هاشمی دختر مرحوم هاشمی رفسنجانی که در دوره تصدی پدرش در هیأت مؤسس و امنا به عضویت هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در آمده است و در این دوره علی‌رغم قراردادی بودن، رئیس گروه شده و حتی در مقطعی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس شده است حاوی تخلفات محرزی است که باعث اخراج وی از دانشگاه آزاد اسلامی شده است.

اول اینکه هیچ مدرکی مبنی بر مصاحبه عمومی در پرونده وی وجود نداشته در حالی که یکی از الزامات پذیرش افراد به عنوان هیأت علمی دانشگاه دولتی و غیردولتی مصاحبه عمومی است که البته ممکن است به خاطر انتساب وی به مرحوم هاشمی رفسنجانی، مسئولان وقت دانشگاه در آن دوره از انجام این مصاحبه پرهیز کرده‌اند. این در حالی است که موضوعاتی نظیر حبس، حمایت از فرقه ضاله بهائیت، حمایت از روند بدحجابی و امثال مسیح علی‌نژاد و ... در سوابق فائزه هاشمی غیرقابل انکار است. دوم اینکه اساساً موضوع جذب فائزه هاشمی در شورای جذب مطرح نشده و مسئولان وقت واحد  سرخود اقدام به جذب نامبرده با سفارش‌های رسمی و غیررسمی می‌کنند.

 سوم اینکه نتیجه ارزشیابی فائزه هاشمی بهرمانی از ۱۶۵ برابر ۸۲/۰۳ یعنی زیر ۵۰ درصد است و در پرونده وی مدرکی دال بر قبولی در مصاحبه علمی موجود نیست. این ارزشیابی مشتمل بر شاخص‌هایی نظیر چاپ مقالات در مجله‌های معتبر علمی، چاپ و تألیف کتاب، شرکت در پروژه‌های پژوهشی و ... است. که متأسفانه فائزه هاشمی نتوانسته نمره لازم را کسب نموده ولی با این حال در یک تخلف آشکار علمی و قانونی در زمان تصدی پدر مرحومش در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس جذب شده است
نکته دیگر اینکه شرکت فائزه هاشمی در فراخوان ۹۲۱ جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی نیز خالی از اشکال نبوده زیرا حداکثر سن در فراخوان باید ۴۰ سال باشد در حالی که وی متولد سال ۱۳۴۱ است و در زمان ثبت‌نام در فراخوان ۵۱ ساله بوده است. در حالی که در پرونده ایشان در همان فراخوان، اعلام شده شرایط سنی را دارد.

 با این تخلف محرز به نظر می‌رسد مسئولان کنونی دانشگاه آزاد اسلامی باید هر چه سریع‌تر نسبت به استیفای حقوق از دست رفته دانشگاه و دانشجویان چه به لحاظ مادی و چه معنوی اقدام کنند و اخراج فائزه هاشمی کمترین کاری است که می‌توانسته صورت بگیرد.

گفتنی است روز گذشته نیز خبری مبنی بر پشت پرده مدرک فاطمه هاشمی دختر دیگر مرحوم هاشمی رفسنجانی منتشر شد که حکایت از تقلب و غیر معتبر بودن مدرک وی داشت که منجر به اخراج وی از دانشگاه آزاد اسلامی شد.

با این اوصاف باید افرادی همانند ع.س، ا.ر، ا.م و ح.ق و ... در ماکو محاکمه شوند که سازمان مرکزی تخلفات شان را محرز دانسته و چندین سال غیر قانونی حقوق هیأت علمی گرفته و یا با مدرک فوق دیپلم و لیسانس و دکترای قلابی تدریس کرده اند!

بسم الله اگر راست می گویید شروع کنید!؟

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ مهر ۹۷ ، ۱۰:۲۸
جمعی از نویسندگان
شنبه, ۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۷ ق.ظ

آقا نکنید به خود بد می کنید

آقای امام جمعه، آقای مسؤول فرهنگی فلان دانشگاه، آقای فرمانده فلان جا و آقایون دیگر، آقا نکنید به خدا مردم شاید به روی تان نیاورند اما به ماها می گویند و همه مردم می دانند دامادت، عروست، پسرت و دخترت و حتی همسرت چگونه و کجا استخدام و یا بکار گیری شده اند.


آقا نکنید به خدا شهدا نکردند و ما نمی کنیم. مگر نشنیدید شهید مهدی باکری جنازه برادرش حمید باکری را اجازه نداد بیاورند و گفت هر موقع جنازه دیگر شهدا را آوردید جنازه شهید ما را هم بیاورید!


اجازه نداد از رانت برادر فرماندهی استفاده شود!


انقلابی یعنی این، انقلابی یعنی امام خامنه ای که اجازه نداده است فرزندانش و دامادش در مسایل اقتصادی و غیره دخالت داشته باشند. مگر مدعی تبعیت از رهبری و ولایت نیستید پس چرا از رانت و پارت و رابطه استفاده می کنید؟


آقای فلان با تو هستم که با مدرک فوق دیپلم برای لیسانس تدریس کردی و حالا تازه داری با رانت و رابطه و پارت مدرک می گیری!  نکن شرم کن آبروی اسلام را بردی و از تو بدتر مسؤول و رییس ات که اجازه می دهد تو سرنوشت دیگران را رقم بزنی!


جوان های مردم اینها را می بینند و از دست همه شما ناراحت و عصبانی هستند شرمتان باد


@bavarnews

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۷ مهر ۹۷ ، ۱۰:۲۷
جمعی از نویسندگان
شنبه, ۷ مهر ۱۳۹۷، ۰۵:۵۱ ق.ظ

چرا باید چنین باشد

چند روز پیش یک امام جمعه تودیع شد کلی حرف پشت سرش بود هم دیندار در موردش حرف و حدیث در آورده بود و هم آدم های بی تفاوت، پای صحبت یکی از اینها بودم آنقدر دقیق آدرس می داد که چه کارها کرده و با چه کسانی وصلت نموده و چه ها برده که انگشت به دهان مانده بودم!


راستی چرا یک شخصیت معنوی و روحانی چنان رفتار کند که پشت سرش حرف و حدیث باشد؟ مگر مقام اقتصادی بودند؟!


@bavarnews

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۷ مهر ۹۷ ، ۰۵:۵۱
جمعی از نویسندگان